سفید کاران > رنگ کاری چوب اصفهان
شرکت خدمات ساختمانی

رنگ کاری چوب اصفهان

مبلمان و وسایل چوبی منزل حتی اگر در بهترین شرایط و بهترین مکان قرار گرفته باشند، بعد از گذشت مدت زمانی نیاز به تعمیر و رنگ کاری پیدا می کنند. حتی ممکن است بعد از مدتی از رنگ وسایل چوبی خسته شده باشید و نیاز به تعویض رنگ در دکوراسیون وسایل چوبی داشته باشید. همچنین دربعضی از زمان های سال مثل شب عید، اکثرا به فکر نوکردن می افتند، میتواند پیداکردن رنگ کار ماهر کار چوب کار پیچیده ای باشد.  نوبت گرفتن و رزرو کردن این گونه خدمات در سرویس های آنلاین خدمات مانند شرکت سفیدکاران در دسترس است. توجه داشته باشید که برای درخواست رنگ کار چوب اصفهان بهتر است از یک شرکت با سابقه در این زمینه مانند شرکت سفیدکاران درخواست نمایید . در این مجموعه سعی نموده ایم که از ترکیب بهترین مواد برای رنگ کاری درب چوبی ، رنگ کاری چوب دکور و رنگ کاری درب و دکوراسیون استفاده نماییم و کار خود را در بهترین کارگاه رنگ کاری چوب اصفهان انجام دهیم .  از دیگر فعالیت های این شرکت می توان به رنگ کناف اصفهان، رنگ کاری چوب و... اشاره نمود.

رنگ کاری درب و دکوراسیون - رنگ آمیزی درب چوبی قدیمی

رنگ کاری درب و دکوراسیون و رنگ آمیزی درب چوبی قدیمی به دلایل مختلفی صورت می گیرد مانند : پنهان کردن معایب سطوح ، زیبایی ،از بین بردن قسمت‌های خراب شده ،مقاوم در برابر رظوبت و جلوگیری از نفوذ حشرات موذی انجام می شود.در رنگ کاری درب چوبی ساختمان از انواع مختلف رنگ ها می توان استفاده کرد که بنا به نوع چوب و درخواست مشتری ، رنگ درب چوبی سیلر کیلر و رنگ درب چوبی پلی استر انتخاب می شود. خوشبختانه این مجموعه ،آماده ی پذیرش هرگونه درخواست در خصوص انواع رنگ کاری درب چوبی ساختمان ، رنگ آمیزی درب چوبی قدیمی و رنگ کاری درب و پنجره چوبی ،  رنگ کاری  دکوراسیون داخلی ، رنگ مبلمان ، تعمیرات رنگ  و ... می باشد. چنانچه ساکن اصفهان هستید و به چنین خدماتی نیاز دارید می توانید برای هرگونه سفارش با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.
رنگ کاری چوب اصفهان به دو صورت می تواند انجام گیرد از جمله:
۱- به وسیله مداد جوهری شفاف که در آنها نقش چوب مشهود است .
۲- رنگهای پوششی که فقط رنگ دیده می شوند و رنگ کار چوب می تواند از آن ها استفاده کند.

لوازم مورد نیاز برای رنگ آمیزی چوب:

  • قلم نقاشی یا پیستوله
  • سنباده ۲۲۰ برای سنباده کاری اولیه
  • سنباده ۴۰۰ پوستاب برای سنباده کاری بعد از سیلر
  • شاپان قهوه‌ای یا مشکی برای ساخت آستری
  • بنزین برای ترکیب با شاپان
  • سیلر
  • کیلر
  • رنگ نیم پلی استر مات یا براق
  • خشک کن نیم پلی استر

کارهایی که قبل از رنگ کاری چوب باید توسط رنگ کار چوب انجام شود:

بتونه کاری : سطح مورد نظر را با انواع بتونه، که بتواند تمام ترک های موجود در سطح را بپوشاند، بتونه کاری کنیم. نکته ای که باید در بتونه کاری در نظر گرفته شود این است که بتونه را با توجه به نوع رنگی که می خواهیم برای سطوح به کار ببریم، انتخاب کنیم .

سنباده زنی : در مرحله دوم به سنباده زنی سطح می رسیم که باید بتونه هایی که به چوب زده این را سنباده بزنیم تا به سطح صاف و یکدستی برسیم.برای سنباده زدن قسمت های کوچک چوب بهتر است از سنباده ی دستی و برای سطوح بزرگتر ، از سنباده برقی استفاده شود. هدف از سنباده زنی این است که بتونه فقط بر روی ترک و شیارهای موجود در سطح بماند و باعث افزایش اندازه قطعه چوبی نشود.

سفید کاران

• رنگ زدن :در اخرین مرحله به اصلی ترین و حساس ترین مرحله است میرسیم که معمولا این کار ر دو نوبت انجام میگیرد که در نوبت دوم، تمام کم و کاستی ها در رنگ اول پوشانده می شود. اینکار با انواع مختلفی از وسایل مانند قملو، پارچه پرزدار و ...انجام می شود که باید با بالاترین دقت انجام شود و کل سطوح به اندازه ی مورد نیاز، رنگ زده شود.برای اینکار ابتدا به چوب آستری می زنیم و لایه نازکی از رنگ را با قلمو یا پارچه روی سطح مورد نظر میکشیم به صورتی که قسمت های زیرین قابل مشاهده باشد. نکته ای که در این خصوص باید مورد توجه قرار گیرد این است که استفاده ی بیش از حداز رنگ، موجب زخیم شدن سطح چوب می شود که باید از اینکار خودداری نمود. همچنین از رنگ سفید برای زدن استری ،می توان استفاده کرد.در مرحله ی بعد، باید به ارامی قلمو را به چوب مالش دهیم تا خط قلمو بر روی سطوح باقی نماند.

خدمات ساختمانی

رنگ کاری درب چوبی ساختمان و انواع رنگ

در رنگ کاری درب چوبی ساختمان از انواع مختلف رنگ ها می توان استفاده کرد که بنا به نوع چوب و درخواست مشتری ، می توان از  سیلر کیلر و  پلی استر استفاده کرد. توجه نمایید که رنگ های شفاف علاوه بر پوشاندن سطح ، لایه ای محافظی و شفاف را در نقش و موج چوب ایجاد می کند.رنگ های چوب به چند دسته تقسیم می شوند که عبارتند از :


رنگ درب چوبی پلی استر رنگ درب چوبی پلی استر
رنگ درب چوبی پلی استر رنگ شفاف و بی رنگ است که در تینرهای قوی بسیار سریع حل می شوند و در برابر اسیدها، رطوبت ، روغن ، چربی، جوهر و مرکب تا حدودی مقاوم هستند و می تواند مورد استفاده قرار گیرد. رنگ های پلی استر به دو دسته پلی استر و نیم پلی استر تقسیم می شود:
• رنگ های پلی استر :این رنگ ها از ماده ی اصلی رنگ و یک جز سخت کننده تشکیل می شوند وماده ی رقیقی کننده ای ندارند ، لذا ضخامت لاک به همان ضخامت اصلی روی کار باقی می ماند و این دسته از لاک ها فوق العاده شفاف هستند. چوب های شیرابه دار به راحتی خشک نمی شوند به همین علت ،رنگ های پلی استر برای آنها به کار رفته نمی شود.
• رنگ های نیم پلی استر: این رنگ ها پس از مصرف نیازی به پولیش ندارند ، به دو صورت مات و براق در بازار موجود هستند و  جزوه رنگ های نیمه هوا خشک هستند و از سه جزء ماده اصلی رنگ (رزین، روغن های کوتاه، اوره فرمالدئید) حلال (اتیلن) و سخت کننده (پاراتولوئن) تشکیل یافته است.

رنگ درب چوبی سیلر کیلر رنگ درب چوبی سیلر کیلر
رنگ درب چوبی سیلر کیلر :
سیلر یکی از پرکاربردترین مواد در این زمینه میباشد که برای غیر قابل نفوذ کردن خلل چوب قبل از رنگ نهایی (کیلر) به کار می رود. سیلر مایعی است کرم رنگ و شفافی دارد که این رنگ ها به وسیله ی تینر قوی رقیق می شود و با قلم مو یا پیستوله به سطح مورد نظر پاشیده می شود و پس از به کار گرفتن سیلر و خشک شدن آن ، محل مورد نظر رنگ کمتری را جذب می کند و باعث سختی رنگ نهایی می شود
کیلر: این رنگ ها به عنوان رنگ نهایی با سیلر ها به کار رفته می شود که به دو صورت مات و براق در بازار موجود می باشد. این رنگ ها شفاف هستند و با تینر های فوری رقیق می شود. برای استفاده از کیلر ها آنها را با پیستوله و قلم مو به سطح چوب می پاشیم.

روغن جلا روغن جلا
۴- روغن جلا: از این رنگ ها به همراه سیلر و کیلر، لاک و الکل و یا تنهاییبعه عنوان براق کننده مورد استفاده قرار می گیرند. روغن جلا به رنگ قهوه ای روشن و مایل به قرمز دارد که در برابر اب و حرارت و رطوبت مقاوم نیستند.

رنگ چوب لاک و الکل رنگ چوب لاک و الکل
برای زدن لاک و الکل بر روی چوب معمولاً از کهنه رنگ کاری استفاده می شود. کهنه رنگ کاری عبارت است از تکه پارچه ای لای آن پنبه و یا پشم گذاشته باشند. لاک و الکل در مقابل اسید، رطوبت و حرارت مقاوم نیست، چنانچه آب بر روی آن ریخته شود لکه سفیدی بر روی آن باقی می ماند. بهترین نوع لاک به رنگ زرد روشن تا زرد مایل به نارنجی است که در این صورت آن را شلاک می نامند. در عمل لاک و الکل کاری لاک را در الکل حل می کنند و هر چه درجه خلوص آن بالاتر باشد لاک بهتر در الکل حل خواهد شد. رنگ لاک و الکل را در سه دسته طبقه بندی می کنند:
۱-پرداخت: برای صاف کردن روی رنگ ایجاد شده
۲-بوم کردن: برای پر کردن خلل و فرج چوب
۳-پوشش: برای ایجاد کردن قشر رنگ روی سطح کار


رنگ کار ماهر چوب اصفهان

شرکت خدمات ساختمانی سفیدکاران ،  با در اختیار داشتن طیف وسیعی از رنگ آمیزی چوب و نقاشی ساختمان در اصفهان ، آماده سرویس دهی و اعزام رنگ کار چوب جهت بازدید رایگان از محل می باشد تا بنا به درخواست مشتر ی ، انواع رنگها از جمله لاک ، الکل ،سیلر ،کیلر،پلی استر ونیم پلی استر را اجرا نماید. محصولات مصرفی این شرکت همگی از نوع مرغوب و دارای استانداردها و تائیدیه های بین المللی می باشند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به