سفید کاران > دیوارکوب در اصفهان

دیوارکوب در اصفهان

نصاب دیوارکوب در اصفهان

یکی از مصالحی در دکوراسیون داخلی منزل استفاده می شود دیوارکوب می باشد. دیوارکوب در اصفهان یک پوشش برای دیوار است که در انواع مختلف وارد بازار می شود از جمله دیوارکوب پلی استایرن، دیوارکوب سه بعدی، دیوارکوب pvc، دیوارکوب mdf نمونه هایی از دیوارکوب در اصفهان می باشند.
دیوارکوب های چوبی
که به دیوارپوش هم معروف است، از زمان های گذشته در دکوراسیون های داخلی چه در منزل چه در اداره مورد استفاده قرار می گرفته و ازین جهت از دیرباز مورد علاقه عموم بوده است. دیوارکوب های MDF را نیز میتوان در ساخت کابینت و همچنین کمدهای دیواری استفاده می شود. برای مشاهده انواع دیوارکوب و همچنین آشنایی بیشتر با این موضوع با ما همراه باشید.
دیوارپوش
و یا دیوارکوب در اصفهان همانطور که از اسم آنها پیداست یک نوع پوشش می باشد که بر روی دیوار اعم از منزل، اداره و ... نصب می شوند. دیوارکوب در اصفهان نوعی از دیوار پوش هاست که از  زمان های دور تا به امروز مورد توجه مردم بوده است. دیوارپوش ها هم به صورت باریک و هم به صورت عریض وارد بازار گردیده است که در موقع نصب، کنار یک دیگر قرار می گیرند.

سفید کاران

دیوارکوب در اصفهان را به شکل عمودی و افقی می توان بر روی دیوار نصب کرد. یکی از انواع دیوارکوب در اصفهان دیوارپوش های چوبی می باشند که دارای رنگ های مختلفی است. ازین رو شما می توانید رنگ این محصول را با توجه به دکوراسیون منزل یا اداره خود انتخاب و ست کنید که در عین سادگی زیبایی خاصی را به فضای داخلی شما می بخشد. دیوارکوب چوبی برای حرارت یک عایق مناسب و بسیار خوب است. همچنین نصب آسان این نوع، از ویژگی های این دیوارکوب می باشد.
 اوایل صنعت دیوارکوب در ساخت آن لز چوب های کاج نراد و سرو مورد استفاده قرار می گرفت و جنس آن از این نوع درختان بوده. اما امروزه علاوه بر این سه نوع درخت انواع دیگری هم استفاده می شود همچون دیوارکوب MDF، فیبر و... مورد استفاده قرار می گیرد. اگر قصد خرید دیوارکوب در اصفهان را دارید توصیه ما به شما اینست که با مراجعه به فروشگاه سفیدکاران با توجه به رنگ و سلیقه خود بهترین دیوارکوب در اصفهان را انتخاب نمایید. شرکت سفیدکاران با داشتن تجربه چند دهه ای در زمینه دیوارکوب بهترین راهنمایی را برای شما انجام خواهد داد و شما می توانید با بهترین قیمت با تخفیف های ویژه خرید خود را به پایان برسانید.

قیمت دیوارکوب در اصفهان

قیمت دیوارکوب در اصفهان وابسته به نوع دیوارکوب و همچنین متراژ آن دارد. ازین رو بازه ی قیمت آن ما بین ۱۵۰۰ تومان تا ۵۰۰۰۰ تومان متغیر است که این قیمت برای لایت باکس، رویه کوبی سقف و موارد مشابه آن با بازه ی قیمتی پایین است و اصل کار که نصب دیوارکوب با متراژ های بالا باشد با قیمت های بالایی که عرض شد محاسبه می گردد.
این نکته را هم باید متذکر شویم که حداقل هزینه ای که برای دستمزد نصب گرفته می شود بابت متراژ هایی زیر ۲۰ متر ۱۶۰۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است. همچنین هزینه ایاب و ذهاب و اسکان در شهرستان های اصفهان به عهده کارفرما می باشد.
شرکت خدمات ساختمانی سفیدکاران
با دارابودن فروشگاه با به روزترین امکانات ساختمانی آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد. با توجه به وسعت انتخاب در دیوارکوب ها میتوانید هرنوع دیوارکوب از هر جنس و رنگی را با سلیقه شخصی و همچنین دکوراسیون منزل خود انتخاب نمایید و از تخفیفات ویژه ما بهر مند شوید. سفیدکاران برای رضایتمندی بیشتر شما با نازل ترین قیمت محصولات خود را به شما ارائه می دهد.

سفید کاران

دیگر خدمات شرکت سفیدکاران

برای دریافت اطلاعات بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید تا هر گونه خدماتی که همشهریان عزیز به آن ، نیاز داشته باشند را ارائه دهیم.

سقف کاذب در اصفهان

نصب کاغذ دیواری در اصفهان

کناف کاری در اصفهان

نصب پارکت در اصفهان

نصب کفپوش اصفهان

دیوارکوب mdf اصفهان

دیوارکوب pvc اصفهان

دیوارکوب سه بعدی اصفهان

دیوارکوب پلی استایرن اصفهان

زیرسازی کاغذ دیواری در اصفهان

تمامی حقوق این سایت متعلق به