سفید کاران > گچ کاری اصفهان

گچ کاری ساختمان اصفهان - گچکار اصفهان

مسئله ی خدمات ساختمانی با رعایت اصول معماری ،کیفیت بالای خدمات و زیباسازی فضای داخلی و خارجی ساختمان از جمله مواردی هستند که سایت ما به آن توجه ویژه ای دارد. یکی از نکات بسیار مهم در زیباسازی ساختمان علاوه بر نصب کناف ، نقاشی ساختمان ، سیمان کاری و ...رعایت نکات اجرای گچ کاری ساختمان اصفهان و گچبری ساختمان در اصفهان می باشد که به کمک آن ها می توانید زیبایی خیره کننده ای را به معماری ساختمان هدیه بخشید. همانطور که میدانید گچ بخاطر ارزان بودن ، عایق بندی مناسب، محکمی و سفید بودن برای تزئین فضاهایی که در معرض باران و کف نیستند استفاده می شود.
 شرکت سفیدکاران با داشتن چندین سال سابقه ، خدمات گچ کاری ساختمان اصفهان را توسط بهترین متخصصین گچکار اصفهان انجام می نماید. برای اطلاع از قیمت گچ کاری در اصفهان با مشاورین ما تماس بگیرید. سایت ما سعی دارد که بین شما و گچکار اصفهان ارتباطی را برقرار کند تا در کمترین زمان ، بهترین خدمات موردنظر خود را دریافت نمایید.

گچ کاری در اصفهان

ساختمان هایی که به مرحله ی نازک کاری می رسند، قابلیت اجرای گچ کاری را دارند که در دو مرحله ی زیر سازی و روسازی انجام می شود. در مرحله ی زیرسازی از گچ و خاک و در مرحله ی روسازی از گچ سفید استفاده می شود. این کار باید با ظرافت و دقت بالا انجام شود، تا تمام عیب و نقوصی که در دیوار وجود دارد به این وسیله پوشیده شود و سطحی یکدست و صاف را از خود به نمایش بگذارد. سپس با استفاده از گچ ، برای زیباسازی فضای داخلی و خارجی ساختمان از طرح های چشمگیری استفاده می شود و عملیات گچبری را نیز شروع می کنند.
کار گچ کاری در اصفهان انواع مختلفی دارد و برای هر قسمت از محیط قابلیت اجرایی را دارند. خدماتی که توسط شرکت ما قابل ارائه می باشند عبارتند از:
• انجام گچ کاری سقف اصفهان به صورت کاملا صاف و تمیز
• اجرای گچبری در اصفهان برای گچ بری حرفه ای ساختمان توسط گچبر ماهر و کار بلد
• اجرای نور مخفی گچبری با ظاهر خیره کننده
• اجرای انواع گچ کاری با دستگاه در اصفهان
گچبری مدرن اصفهان
گچبری سقف پذیرایی اصفهان ، گچ کاری سقف اتاق خواب به صورت دایروی ، بیضوی و …

سفید کاران

گچ کاری ساختمان اصفهان و چند نکته مهم :

• قبل خرید مواد از نیروی گچکاری ساختمان ، اندازه دقیق را بخواهید تا در زمان کار با کمبود یا اضافه بودن مصالح روبرو نشوید.
• بهتر است طرح مورد نظرتان را با گچکار در میان بگذارید تا درباره ی اجرایی بودن طرحتان اطلاعات لازم را کسب کنید.
• اگر پروژه ی مورد نظر ، نیاز به زیرسازی و تعمیرات خاصی داشت هزینه ها و دستمزد به صورت جدا و مستقل از سایر خدمات حساب می گردد.
• قبل از انتخاب گچکار ، از نمونه کارهای وی دیدن فرمایید و شاهد تمیزی و کیفیت کار باشید.


عوامل موثر بر قیمت گچ کاری در اصفهان

نکته ای که باید در اجرای طرحتان در نظر داشته باشید پیچیدگی طرح می باشد. همزمان با پیچیدگی طرح ، مدت زمان اجرایی آن نیز افزایش می یابد و تاثیر مستقیمی در هزینه ها دارد. به طور کلی عوامل موثر در هزینه ها عبارتند از :
• میزان ساعت کاری
• مساحت فضا
• میزان ارتفاع پروژه
• نوع کار و تکنیک های به کار رفته
• موقعیت و محل پروژه


تفاوت گچ کاری اصفهان و گچبری

گچ کاری و گچبری چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند؟
این دو خدمات ،در مراحل نازک کاری از خدمات ساختمانی انجام می شوند. اکثرا این دو را به یک معنا می دانند ولی در مراحل جدا و با سبک های متفاوت از یکدیگر انجام می شوند. در گچکاری ، یک لایه از ملات بر وی سطوح مورد نظر برای یکنواخت کردن سطوح و یا پوشاندن خرابی ها انجام میگیرد که در لفظ های نازک کاری و سفیدکاری نیز گفته می شوند ولی گچبری یک فعالیت تخصصی است که بر پایه ی ذوق ، هنر مشتریان و تخصص گچبر ها پیاده سازی و اجرا می شوند و در عموم گچکار ها نمی توانند کار گچبری ساختمان را انجام دهند. گچ کاری به دو صورت قدیمی آستر گچ و خاک و رویه گچ سفید و گچکاری به شیوه ی جدید گچ پاششی انجام می شود و عملیات گچبری نیز به دو روش گچبری در محل و یا استفاده از گچبری پیش ساخته و آماده انجام می شود . گچ کاری علاوه بر مرحله نازک کاری در زمان بازسازی و تعمیرات ساختمان به هنگام نشت رطوبت و ترک ترک شدن دیوار، بعد از سیم کشی و لوله گذاری برق هم انجام می شود.

سفید کاران
تمامی حقوق این سایت متعلق به