سفید کاران > نصب کاغذ دیواری اصفهان > زیرسازی کاغذ دیواری در اصفهان

زیرسازی کاغذ دیواری در اصفهان

زیرسازی کاغذ دیواری چیست؟
آیا دیوار خانه من احتیاج به زیرسازی دارد؟
چرا نصاب ها ، هزینه ی خدمات زیرسازی برای کاغذ دیواری را دریافت می کنند؟

برای نصب کاغذ های دیواری باید سطح صاف و یکدستی داشته باشیم. زیرسازی یا آماده سازی دیوار جهت رفع ترک ها ، فرورفتگی ها و قسمت های آسیب دیده از سطح دیوار انجام می شود. هدف از زیرسازی یکنواخت سازی و صاف کردن سطوح دیوار با استفاده از بتونه کاری می باشد. پس از از بین بردن عیوب سطح ، تمام سطح دیوار را ،با محلول رقیقی از چسب پوشش می دهیم ک باعث از بین رفتن گرد و غبار موجود در سطح می شود.پس از زیرسازی باید مدت زمانی را از کار کردن دست بکشید تا سطح مورد نظر خشک شود سپس اقدام به نصب فرمایید. همه ی این کارها توسط نصاب با وسایل و ابزار مخصوص انجام می شود. در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.
زیرسازی دیوار در هر صورت باید انجام شود حتی دیوار هایی که به تازگی رنگ آمیزی شده اند نیز نیاز به زیرکار دارند. کسانی که می خواهند نصب کاغذ را بدون استفاده از زیرسازی دیوار برای کاغذ دیواری انجام دهند ، کار آن ها از سمت فروشنده و نصاب ضمانت نمی شود. تاکید میشود که به زیر سازی ، توسط نصاب ماهر اهمیت داده تا زیبایی لازم و مورد نظر را در نتیجه کار بدست آورید.

زیرسازی دیوار برای کاغذ دیواری

همانگونه که دیوارها برای نصب کاغذ دیواری ، گچبری ، کناف کاری نیاز به زیر سازی دارند ، باید زیرسازی دیوار برای کاغذ دیواری نیز به درستی انجام شود. اگر دیوار ها را به دو دسته تقسیم کنیم که شامل دیوار های قدیمی و دیوار های جدید باشند، باید بگوییم که این دو دیوار، نیاز به زیرسازی دارند. نصب کاغذ آن بدون استفاده از زیرسازی ، ریسک کار را کاهش می دهد و باعث می شود کار از کیفیت پایینی برخوردار شود. اگر دیوار ها بدون هیچ موادی هستند و رنگ آمیزی نشده اند و یا پوشش آن ها از گچ خام است، از روغن پرایمر (روغن الیف ) برای پوشش دهی دیوار ها استفاده نمایید تا از جذب سریع چسب ها بر روی سطوح گچ شده جلوگیری شود. در حالت کلی زیرسازی باید به جنس دیوار ها توجه ویژه ای شود. هرچند نصب بر روی دیوارهای از جنس کاشی ، پلاستیک و چوب قابل اجرا می باشد ولیکن زیرسازی کاغذ دیواری روی کاشی و زیرسازی کاغذ دیواری رنگ پلاستیک باید انجام شود.

زیرسازی کاغذ دیواری چگونه است ؟

عملیاتی که در زیرسازی انجام می گیرد :
- فراهم کردن ابزار مورد نیاز
- تمیز کردن سطوح
- تراشیدن دیوار
- از بین بردن نم و رطوبت موجود روی سطوح
- بتونه کاری
- کشیدن سمباده
- استفاده از چسب مخصوص

قیمت زیرسازی کاغذ دیواری در اصفهان

هزینه و قیمت زیرسازی کاغذ دیواری در اصفهان ثابت نیست و بستگی به میزان کار انجام شده هزینه ی آن تعیین می شود. عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده هزینه ها با توجه به متراژ ، جنس دیوار ، میزان مواد مورد استفاده و مدت زمان انجام کار تعیین می شود. علاوه بر موارد ذکر شده ، دستمزد زیرسازی کاغذ دیواری نیز به همراه نصب آن، باید به صورت کامل به نصاب پرداخت شود.

قیمت زیرسازی کاغذ دیواری

سفید کاران

نکات مهم در زیرسازی برای کاغذ دیواری

  • برای نصب ، دیوار به هیچ عنوان نباید مرطوب و نم گرفته باشد بلکه منبع رطوبت شناسایی شود، سپس اقدام به رفع آن و زیرسازی فرمایید.
  • قبل از زیرسازی، کلیه در و پنجره ها کاملا رنگ آمیزی شود.
  • برای دیواری که از هیچگونه موادی استفاده نشده است از پرایمر مخصوص قبل از زیرسازی استفاده شود.
  • قبل از چسبکاری زیرسازی ، کلیه پریز ها و کلیدها را جدا کرده برق ورودی ساختمان را از کنتور قطع کنید.

نتیجه گیری در مورد زیرسازی دیوار:

اگر به نتیجه ای رسیده اید که می خواهید برای پوشش دیوار ها از کاغذ استفاده نمایید نکات گفته شده در این رابطه را بسیار جدی بگیرید و خطر ریسک را کاهش دهید.اگر این کار به صورت صحیح و با استفاده از مواد با کیفیت انجام گیرد ، این کار نقش بسیار زیادی در در زیبایی و جلوه بخشید به سطوح دیوارهای ساختمان خود می دهد و با زیرسازی ، زیبایی دیوارها بیشتر به چشم خواهند آمد و در پایان سطحی صاف و بی عیب را در اختیار دارید.

برای این نوع خدمات زیبایی در ساختمان که از حساسیت بالایی برخوردار است نیاز به یک نصاب ماهر و با تجربه می باشد که از مهارت و سابقه ی بالایی در این گونه فعالیت ها برخوردار باشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی نصب و زیرسازی این نوع پوشش ها با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و پاسخ خود را از کارشناسان خبره ما دریافت نمایید. علاوه بر این در صورت درخواست خدمات در رابطه با نصب کفپوش و نصب پارکت چوبی اصفهان با مشاورین ما تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

دیگر خدمات شرکت سفیدکاران

برای دریافت اطلاعات بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید تا هر گونه خدماتی که همشهریان عزیز به آن ، نیاز داشته باشند را ارائه دهیم.

سقف کاذب در اصفهان

نصب کاغذ دیواری در اصفهان

دیوارکوب در اصفهان

نصب پارکت در اصفهان

نصب کفپوش اصفهان

دیوارکوب mdf اصفهان

دیوارکوب pvc اصفهان

دیوارکوب سه بعدی اصفهان

دیوارکوب پلی استایرن اصفهان

کناف کاری در اصفهان

تمامی حقوق این سایت متعلق به