سفید کاران > نصب کاغذ دیواری اصفهان

نصب کاغذ دیواری در اصفهان

دیوار ها بزرگترین فضای داخلی خانه را تشکیل می دهند و هرگونه تغییر در سطوح دیوار به خوبی دیده می شود . دیوار آسیب دیده نه تنها فضای زشت و نامطلوبی را به چشم می آورد که با تغییر دکوراسیون ، نصب کاغذ دیواری و دیوار پوش می توان زیبایی چندانی را به فضا و افراد ساکن در محل هدیه داد.
یکی از راه های تغییر دکوراسیون خانه در فضای داخلی ساختمان و دیوار ها نصب کاغذ دیواری می باشد که با تنوع در مدل های اداری ، پذیرایی ، نشیمن ، اتاق کودک و... که فضای دلنشین و چشم گیری را در محیط ایجاد می کند را می توان به عنوان مناسب ترین دیوار پوش نام برد. تنوع در جنس و طرح ، قابلیت شست و شو ، نصب آسان ، زیبایی و ... از مهم ترین ویژگی هاینصب آن می باشد.
برای این نوع خدمات زیبایی در ساختمان که از حساسیت بالایی برخوردار است نیاز به یک نصاب کاغذ دیواری در اصفهان می باشد که از مهارت و سابقه ی بالایی در این فعالیت برخوردار باشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی نصب کاغذ دیواری اصفهان ، قیمت نصب کاغذ دیواری در اصفهان ، زیرسازی کاغذ دیواری با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و پاسخ خود را از کارشناسان خبره ما دریافت نمایید. علاوه بر این در صورت درخواست خدمات در رابطه با نصب کفپوش و نصب پارکت چوبی اصفهان با مشاورین ما تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

نصب کاغذ دیواری اصفهان و مزایای آن

چرا کاغذ دیواری بخریم؟
بوی رنگ شما را اذیت می کند؟
پوششی متفاوت با طرح و رنگ های مختلف می خواهید؟ 
چنانچه در شهر اصفهان سکونت دارید و قصد تغییر در ظاهر دیوارهای ساختمانی را داشته ، قبل از نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان به پوشش های دیگری برای دیوار ها بیاندیشید. بهترین چاره برای شما استفاده از نصب کاغذ دیواری در اصفهان توسط نصاب کاغذ دیواری در اصفهان است تا به جای استفاده از طرح های ساده و یکنواخت ، بتوان گستره وسیعی از طرح ها، رنگ ها و بافت های گوناگون و متنوع که مطابق سلیقه باشد و دگرگونی خاصی را به فضا بخشد استفاده کرد. به طور مطمئن می توانیم بگوییم که طرح ها و رنگ هایی که شما می توانید با این محصول بر روی دیوار ها ایجاد کنید با دیگر خدمات زیبایی ساختمان و استفاده از رنگ ها، نمی توانید این تعبیر را محقق سازید.
چنانچه محیطی پر انرژی را خواستار هستید از پوشش های دیواری با اشکال هندسی و اگر فضای آرامش بخشی و آرامی را می خواهید، از طرح ها و رنگ های ملایم استفاده کنید. به طور مثال : استفاده از کاغذ دیواری هایی که بر روی سطح خود دارای بافتهایی می باشند می توانید برای جلوگیری از انعکاس صدا استفاده کنید.
روش های نصب ان نیز می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال می توان برای هر دیوار یک طرح متفاوت در نظر گرفت و یا تمام دیوار ها را با یک طرح پوشش دهی کرد. راه حل دیگری که قابل ارائه است، استفاده از چند طرح برای دیوار ها می باشد به این صورت که نیمی از سطح را با یک مدل طرح و نیمی دیگر را با رنگی متناسب با سطوح پایینی پوشش دهی کرد.

نصاب کاغذ دیواری در اصفهان

هزینه نصب کاغذ دیواری در اصفهان و عوامل موثر بر آن

در تعیین قیمت نصب کاغذ دیواری در اصفهان عوامل مختلفی تاثیر گذار می باشد . یکی از عوامل موثر در هزینه نصب کاغذ دیواری در اصفهان جنس مواد استفاده شده برای چاپ کاغذ می باشد. نوع جنس ،برند های ایرانی و خارجی ، نوع چاپ ، متراژ محیط ، دستمزدنصاب و دقت چاپی مورد نظر برای مشتریان هم در تعیین قیمت و هزینه نصب آن موثر است. بطوریکه مدل های سه بعدی نوع چاپ خاص مخصوص به خود را دارند.


نکات مهمی که در استفاده از کاغذ دیواری باید در نظر گرفت؟

• مناسب با جنس و ساختار سطح انتخاب شود.
• مواظب کودکان باشید تا بر روی سطح پارچه چیزی ننویسند زیرا پاک کردن آن دچار مشکل می باشد و سختی های خود را دارد.
• برای کندن کاغذ ها از روی سطح دیوار، روی آن ها آب بپاشید ، از محلول های مخصوص یا از بخار اب استفاده کنید.
• هنگام نصب آن ها ، ابتدا پنجره ها و زوار ها را رنگ آمیزی کنید ، تا چسب و رنگی بر روی پارچه ها نریزد، زیرا پاک کردن و تمیز کردن آن ها بسیار مشکل است.


روش های صحیح نصب کاغذ دیواری اصفهان

۱- اولین کار این است که سطح مورد نظر توسط نصاب کاغذ دیواری  ،برای نصب اماده شود. اگر سطح دیوار دارای فرو رفتگی و پوستگی دارد آن را بتونه کاری کرده تا سطحی صاف و یکدستی به وجود آید. سپس سطح دیوار را بشویید تا عاری از هرگونه چربی و دوده باشد، زیرا این شستشو کمک می کند که کاغذ به خوبی به دیوار بچسبد. سپس به صورت تخمینی با توجه به متراژ دیوار ها، تعیین شود چه تعداد طاقه برای تزئین اتاق و دیوار ها مورد نیاز می باشد. اگر از پارچه هایی استفاده می کنید که دارای سایز ها استانداری هستند، ابعاد محیط را اندازه گیری کرده سپس تعداد طاقه ها به دست می آید ولیکن اگر از جنسی استفاده می کنید که غیر استاندار است ، ابعاد آن دیوار را در نظر گرفته سپس اقدام به خرید آن فرمایید.
۲-
اگر دیواری تازه رنگ شده است باید یک هفته فاصله بین رنگ کاری دیوار و نصب باشد. ابتدا دیوار ها ، پنجره ها و زوارها را رنگ آمزی کنید سپس اقدام به نصب کاغذ ها فرمایید . زیرا چسب و رنگ چکیده شده بر روی کاغذ را به سختی می توان پاک کرد.

نصب کاغذ دیواری اصفهان

۳- قبل از چسباندن کاغذ دیواری بر روی دیوار ، یک لایه آستر بر روی سطح بزنید تا همه ی روزنه های ریزی که در سطح وجود دارد از بین برود و فاصله ی میان کاغذ و دیوار از بین برود.
۴-
ارتفاع دیوار را اندازه بگیرید و کاغذ ها را در قطعات هم اندازه با ارتفاع دیوار و ۱۰ سانتی متر اضافه تر برش دهید . برای برش کاغذ های دیواری می توانید از کاتر و یا قیچی استفاده نمایید.
۵-
هنگام چسب زدن دیوار برای نصب ، بهتر است سریع عمل کنید زیرا چسب با سرعت زیادی خشک می شود و از یک قلم مو از یک قلموی نقاشی استفاده کنید و از وسط کاغذ شروع کنید و به سمت لبه ها حرکت کنید و چسب بزنید . فقط مراقب باشید.لبه ها را زیاد به چسب آغشته نکنید .
۶-
بعد از اینکه کاغذهای مورد نظرتان را چسب زنی کردید روی هم بگذارید تا آماده نصب شوند . عمل قرار دادن روی هم باید از قسمت پشت کاغذ دیواری که آغشته به چسب است انجام دهید . برای اینکار اول از لبه بالای کاغذ تا دوسوم طول کاغذ را روی یکدیگر بچسبانید و بعد از سمت پایین باقی مانده کاغذها را روی هم بچسبانید . در این مرحله باید دقت لازم را داشته باشید که احیانا هیچ قسمت از آن چروک نشود . حالا بعد از این مرحله برای حدود ۱۰ دقیقه کاغذها را به همین حال رها کنید تا به اصطلاح نرم شوند و چسب به خورد آنها برود .
۷- بعد از اینکه از نصب مطمئن شدید با یک برس نرم روی کاغذ ها بکشید. سپس با استفاده از کاردک ،چسب هایی که در مرکز قرار دارند را به سمت دیوار و بیرون از کاغذ هدایت کنید و با یک تیغ ،لبه های اضافه کاغذ را برش دهید.


از نکات مهمی که می توان در نصب کاغذ دیواری اشاره کرد این است که کاغذ ها را جوری برش دهید که ترتیب و شکل نهایی طرح  آن بهم نریزد و ناهماهنگی در ترکیب آن به چشم نیاید.


مزایای نصب کاغذ دیواری:

۱- استفاده از این دیوار پوش محیط و فضا را منحصر به فرد و لوکس می کند.
۲- مقرون به صرفه است.
۳- با استفاده از مواد شوینده ی مخصوص به راحتی قابل تمیز شدن هستند.

نصب کاغذ دیواری اصفهان

معایب نصب کاغذ دیواری:

کاغذ دیواری به دلیل طرح هایی که روی سطح خود دارد فضا را کوچک تر از چیزی که باشد نشان میدهد که با انتخاب مناسب ، می توان این مشکل را از بین برد. مثلا برای کوتاه تر نشان دادن فاصله ی سقف تا کف ، بهتر است از طرح های شلوغ استفاده کرد تا فاصله کمتر به نظر برسد.

دیگر خدمات شرکت سفیدکاران

برای دریافت اطلاعات بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید تا هر گونه خدماتی که همشهریان عزیز به آن ، نیاز داشته باشند را ارائه دهیم.

سقف کاذب در اصفهان

کناف کاری در اصفهان

دیوارکوب در اصفهان

نصب پارکت در اصفهان

نصب کفپوش اصفهان

دیوارکوب mdf اصفهان

دیوارکوب pvc اصفهان

دیوارکوب سه بعدی اصفهان

دیوارکوب پلی استایرن اصفهان

زیرسازی کاغذ دیواری در اصفهان

تمامی حقوق این سایت متعلق به