سفید کاران > سقف کاذب در اصفهان
سفید کاران

سقف کاذب در اصفهان

سقف کاذب به عنوان یک پوشش برای سقف منزل یا محل کار در نظر گرفته شده است. سقف کاذب اصفهان نه تنها محیط را زیبایی می بخشد، علاوه بر آن با استفاده از سقف کاذب میتوان تاسیسات و سیم کشی ها را مخفی کرد و دغدغه مخفی نگه داشتن آنها را رفع نمود. سقف کاذب نوعی سقف ثانویه برای ساختمان محسوب می شود که در پایین سقف اصلی نصب میشود و عیوب آن را برطرف ساخت. این سقف و پوشش به سقف اصلی و دیوارهای اطراف متصل می گردد و سازه اصلی بار آن را تحمل می کند. سقف های کاذب برای عایق نمودن سقف در برابر صدا و حرارت، پوشش سیم های تاسیساتی، اجرای نورپردازی های دکوراتیو و… نیز کاربرد دارد و در اکثر خانه های امروزی در نمونه های مختلف قابل مشاهده است. به دلیل اینکه سقف های کاذب بر روی سازه ی اصلی نصب می شود طبیعتا ارتفاع سقف را تا حدودی کاهش می دهد، به همین دلیل برای جلوگیری از به وجود آمدن فضای محدود و تنگ آن را دیوار به دیوار اجرا نمی کنند. عصری که در آن زندگی می کنیم با توجه به خلق ایده های جدید، طرح های متنوعی برای سقف کاذب در اصفهان ارائه می شود که می توان با توجه به سلیقه و دکوراسیون مورد نظر آن ها را انتخاب نمود.شرکت سفیدکاران با در اختیار داشتن انواع و اقسام طرح های جدید و روز با بهترین نصب کننده در شهر اصفهان آماده خدمت رسانی به همشریان شریف اصفهان می باشد تا بتوانید یک تجربه دلنشین را با شرکت سفیدکاران داشته باشید.

اجرای سقف کاذب در اصفهان

با گذشتن زمان و پیشرفت تکنولوژی، صنعت دکوراسیون در ساختمان ها نیز دچار تغییرات و پیشرفت هایی در نحوه ساخت و دکوراسیون ساختمان شد. این امر باعث جذابیت و زیباتر شدن بیشتر فضای داخلی ساختمان گردید. از جمله این تغییرات که باعث به وجود آمدن طرح های جذاب و زیبا در سقف ساختمان ها گردید سقف کاذب در اصفهان می باشد. سقف های ساختمان ها یکی از اجزای های داخلی ساختمان محسوب می شوند که میتوانید به وسیله آن تغییرات زیادی را در دکوراسیون منزل خود ایجاد کنید. اگر چنانچه از فضای داخلی اتاق ها و همچنین قدیمی بودن آن خسته شده اید و نیاز به یک تغییر اساسی با هزینه کم و سریع دارید می توانید با سقف کاذب در اصفهان، آن را تغییر دهید. یکی دیگر از قسمت های فضای داخلی ساختمانها دیوارهای داخلی ساختمان است که می توانید با استفاده از دیوارکوب در اصفهان در انواع و اقسام مختلف، تغییرات زیبایی را در داخل منزل خود ایجاد کنید. شرکت خدماتی سفیدکاران آمادگی اجرا و ساخت انواع مختلف سقف کاذب در اصفهان و همچنین دیوارکوب در اصفهان را با کادری حرفه ای و تخصصی برای شما همشهریان اصفهانی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید و ادامه مقاله را نیز به پایان برسانید و یا می توانید با تماس گرفتن سوالات پیرامون مسئله خود را با همکاران ما در بخش پشتیبانی درمیان بگزارید تا بتوانیم خدمت خود را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام دهیم. به جرعت می توان گفت سقف کاذب و کناف کاری در اصفهان یکی از معماری های بسیار زیبای عصر جدید می باشد که در انواع خانه ها در قسمت پایینی سقف اصلی نصب و اجرا می شود. نمای زیبا و فوق العاده ای که به محل خود می دهد مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است ولی همه اینها منوط به اجرای سقف کاذب در اصفهان به صورت صحیح و بی نقص می باشد. شرکت خدماتی سفیدکاران با استفاده از نیروی مجرب و منظم با انجام عملیات صفر تا صد کار از زیرسازی گرفته تا تکمیل پروژه نمای خانه ی شما را به زیباترین شکل ممکن در اختیارتان قرار خواهند داد. به این نکته دقت داشته باشید که زیرسازی سقف کاذب مهم ترین بخش کار است بنابر این اگر زیرسازی سقف کاذب در اصفهان، به عهده خودتان است شرکت خدماتی سفیدکاران هیچ گونه مسئولیت و جبران خسارتی را بعد از اجرای سقف کاذب اصفهان بر عهده نمیگیرد.
اگر میخواهید بدانید که قیمت سقف کاذب در اصفهان به چه صورتی است باید گفت این امر متغیر است و بستگی به نوع سقفی است که میخواهید بر روی آن اجرا کنید برای اینکه اطلاع بیشتری از انواع سقف کاذب و مشاهده طرح های مختلف سقف کاذب در اصفهان را داشته باشید می توانید این مطلب رو دنبال کنید.

اجرای سقف کاذب در اصفهان

سقف کاذب pvc در اصفهان

سقف کاذب pvc در اصفهان نوعی پلاستیک فشرده و سخت می باشد که جزء اصلی ساختار آن را پلی وینیل کلراید تشکیل می دهد و در طی فرآیندی شیمیایی_حرارتی به انتهای خط تولید خود میرسد. مواد تشکیل دهنده از یک فرآورده ی نفتی است و محدودیت های دیگر متریال ساختمانی را نمی تواند داشته باشد. سقف کاذب pvc در اصفهان را میتوان به هر شکلی که دلخواه شما باشد درآورد و طرح های متنوعی را روی آن ایجاد کرد. سقف های کاذب پی وی سی در انواع طرح ها و رنگ های مختلف ساخته میشوند و علاوه بر استحکام و مقاومتی که دارند باعث زیباتر شدن ساختمان شما نیز می شوند. سقف های کاذب پی وی سی مزایا و ویژگی هایی دارد که برای شما برخی از مهم ترین آنها را بیان خواهیم کرد که البته قابل استفاده در هر مکان با کاربردهای مورد نظر می باشد. این ویژگی ها عبارت اند از:
*با استفاده از سقف کاذب pvc در اصفهان دیگر نیازی به صرف وقت و هزینه برای رنگ آمیزی سقف ندارید.
*سقف کاذب pvc در اصفهان را میتوان به هر شکل و رنگی که مطابق با دکوراسیون منزل و مورد نظر شما باشد بر روی سقف نصب کرد.
سقف های کاذب پی وی سی از نظر وزن بسیار سبک است و بار اضافی سنگینی بر سقف ساختمان منزل وارد نمی کند.
*سقف کاذب pvc در اصفهان یک نوع عایق صوتی محسوب میشود و از انتقال و پراکندگی صدا و همچنین ورود صدای متفرقه  به ساختمان جلوگیری می کند.
*در مقایسه با سایر گزینه هایی که در ساخت سقف به کار میرود, سقف کاذب pvc در اصفهان از استحکام و مقاومت بالاتری برخوردار است و طول عمر طولانی تری را به همراه دارد.
*و خصوصیت های دیگری که برای سقف کاذب pvc در اصفهان وجود دارد که به مهم ترین و شاخص ترین آن اشاره کردیم.


سقف کاذب تایل اصفهان

سقف کاذب تایل اصفهان و آکوستیک تایل جزء سقف های متحرک ، بسته و دکوراتیو محسوب می شود. همین طور که بیان شد سقف کاذب تایل اصفهان از سقوف متحرک محسوب می شود که غالبا از دو قسمت تشکیل می شوند. نمای غالب و قابل رؤیت سقف کاذب تایل اصفهان عبارت است از سطح با شیار و خطوط متقاطع مربع ویا مستطیل شکل ۳۰cm و ۶۰cm، که جنس آن از پانل های آلومینیومی ، الیاف معدنی، گچی و... پر شده است. این پانل ها با نیرویی متوسط به صورت عمودی در سطح خود جا می گیرد و از جا خارج می شوند. 
سقف کاذب تایل اصفهان
 طبیعتا ویژگی های مخصوص به خود را دارد که عبارت اند از:
* سقف کاذب تایل قابلیت جذب صوت و کاهش حجم آن را در ساختمان دارد و باعث جلوگیری آن می شود.
*خصوصیت بارز این دسته از سقف کاذب القای مختصات دو بعدی است.
سقف های کاذب تایل اصفهان
را میتوان به دو روش: سازه نمایان که با قابلیت نصب از بالای سازه را دارد و با قابلیت نصب از پائین تقسیم کرد. انطباق پذیری با هرگونه دیوار ساختمان در سقف کاذب تایل اصفهان به گونه ای است که ضرورتی به استفاده از مصالح اضافی و یا مکمل را ندارد.


قیمت سقف کاذب در اصفهان

قیمت سقف کاذب در اصفهان و یا اصطلاحا قیمت نصب سقف کاذب در اصفهان بر اساس متراژ فضای مورد نظر و حق الزحمه ی اجراکار متغیر است. قیمت سقف کاذب در اصفهان ، به نوع سقف و همچنین میزان کار مورد نیاز برای نصب آن بستگی دارد. سقف کاذب یکی از عناصر معماری فضاهای داخلی ساختمان است که دارای دو جنبه عملکردی است. علاوه بر ایجاد عایق هدررفت انرژی و یا عایق صوتی، بهره‌وری زیبایی و ارزش افزوده‌ آن در دکوراسیون داخلی، باعث استفاده بیشتر این عنصر در فضاهای مسکونی یا تجاری شده است.
 هزینه ساخت و نصب سقف کاذب، که در بسیاری از موارد بخشی از پروژه بازسازی و نوسازی فضاهای قدیمی‌تر نیز می‌تواند باشد، با توجه به نوع سقف تنوع زیادی دارد. سقف کاذب اصفهان در مرحله پایان کار ساخت بنا به آن اضافه‌می‌شود و محل عبور المان‌های تاسیساتی و الکتریکی نیز می‌باشد. انواع سقف کاذب گچی، چوبی و فلزات رنگین، سقف کاذب پی وی سی، شیشه ای و آهنی، سقف کاذب آلومینیومی و سقف کاذب کامپوزیت در بازار موجود هستند و مورد استفاده قرارمی‌گیرند. سهولت و تنوع نورپردازی و یا قراردادن تجهیزات صوتی و امنیتی به طوری که دیگر اختلالی در زیبایی فضا بوجود نیاورد، از دیگر دلایل استفاده از سقف کاذب است.

دیگر خدمات شرکت سفیدکاران

برای دریافت اطلاعات بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید تا هر گونه خدماتی که همشهریان عزیز به آن ، نیاز داشته باشند را ارائه دهیم.

کناف کاری در اصفهان

نصب کاغذ دیواری در اصفهان

دیوارکوب در اصفهان

نصب پارکت در اصفهان

نصب کفپوش اصفهان

دیوارکوب mdf اصفهان

دیوارکوب pvc اصفهان

دیوارکوب سه بعدی اصفهان

دیوارکوب پلی استایرن اصفهان

زیرسازی کاغذ دیواری در اصفهان

تمامی حقوق این سایت متعلق به