سفید کاران > رنگ آمیزی نرده در اصفهان
رنگ امیزی نرده

رنگ آمیزی نرده ساختمان در اصفهان

رنگ کاری نرده چوبی و رنگ آمیزی نرده های ساختمان جزوه قسمت هایی از ساختمان است که توجه کمتری به آن ها می شود در حالی که با یک رنگ زدن ساده می توانید هویت جدیدی را به فضای ساختمان بدهید و زیبایی ظاهری فراوانی به نمای دکوراسیون و فضای داخلی و خارجی منزل می بخشید.
راه های مختلفی وجود دارد که به راه پله خود جلوه زیبایی بدهید که یکی از ارزانترین و ساده ترین و در عین حال شیک ترین نوع تزئین راه پله رنگ آمیزی آن است. البته باید این کار توسط افراد متخصص خود انجام شود تا علاوه بر زیبایی نکات مهم آن نیز رعایت شود . از طرفی قرار گرفتن نرده ها در زیر افتاب و باران، آن هارا خراب می کند، برای جلوگیری از پوسیدگی و زیبا سازی آن ها، به یک لایه رنگ نیاز می باشد برای رنگکاری صحیح نرده ها، باید اقدام به اماده سازی سطح شود. برای این کار از شرکت های حرفه ای و با سابقه، که دارای نیروی رنگ کار ماهر و حرفه ای می باشد استفاده کنید.شرکت خدمات سفیدکاران با تجربه ی بالای کاری در زمینه ی رنگ آمیزی نرده چوبی ، رنگ آمیزی نرده استیل ، رنگ آمیزی نرده آهنی راه پله ، رنگ آمیزی نرده فلزی ، رنگ آمیزی نرده فرفورژه و ...  اماده ی ارائه ی خدمات با کیفیت خود به شما عزیزان می باشد. در صورت نیاز به مشاوره و اطلاع از قیمت رنگ کاری نرده با کارشناسان ما که به صورت شبانه روزی آماده ی پاسخگویی به سوالات شما عزیزان میباشند ،از طریق شماره های درج شده در سایت و دیگر راه های ارتباطی ، تماس حاصل فرمایید.

نرده های ساختمانی و اهمیت آن ها در دکوراسیون منزل

نرده های راه پله و حیاط، نقش اصلی و بسزای در محافظت از راه پله ها و ساختمان ها دارند و علاوه بر حفاظت از ساختمان،  می توانند بخش مهمی از دکوراسیون منزل را نشکیل دهند.  یکی از عواملی است که خانه را زیباتر می کند و دکوراسیون آنرا یک رده بالاتر می‌برد. اکثر صاحبان ساختمان ها و طراحان ، به این موضوع توجه چندانی ندارند در صورتی که نمی دانند نرده ها چقدر در دکوراسیون خانه می تواند تاثیر گذار و با اهمیت باشند. انواع نرده هایی که این شرکت به ارائه رنگ آمیزی آنها اقدام میکند عبارتند از:
رنگ آمیزی نرده استیل
رنگ آمیزی نرده آهنی
رنگ کاری نرده چوبی
رنگ آمیزی نرده فلزی
رنگ آمیزی نرده فرفورژه

رنگ آمیزی نرده

رنگ کاری نرده شامل چه مراحلی است؟

۱- آماده سازی راه پله ها : باید سطح مورد نظر، از هرگونه گرد و غبار و الودگی پاکسازی شود که برای این کار قسمت های اضافی با پلاستیک پوشانده می شود.
۲- سنباده زنی:
برای این کار بهتر است از یک برس پلاستیکی استفاده کنید. سطح نرده را با استفاده از برس خوب پاک کنید و در نهایت آن را به وسیله آب شستشو دهید.
۳- بتونه کاری:
در این مرحله برای محافظت از سطح چوبی آن از یک لایه بتونه استفاده می شود که این مواد بر پایه روغن می باشند. این کار را به صورت لایه لایه و هر لایه را نازک انجام دهید.
۴- رنگ کاری:
مرحله ی اخر نوبت به نقاشی می رسد. برای این کار باید بتونه به صورت کامل خشک شود و سپس برای این کار اقدام کرد.

رنگ امیزی نرده

رنگ کاری نرده های چوبی

برای رنگ کاری نرده های چوبی باید بسیار دقت کرد و از افرادی که سابقه فعالیت در این زمینه را دارند استفاده کرد. این نرده ها ، زیبایی چشمگیر و خاص خود را دارند که علاوه بر بالابردن امینت و حفاظت از پله ها، می توانند زیبایی خاصی را به محیط ببخشند از طرفی بعد از گذشت مدت زمانی، زیبایی و جلای خود را از دست میدهند و باید رنگ مجدد شوند . امروزه انواع نرده های چوبی، در سبک های مدرن استفاده می شوند که با حفظ حس و حال سنتی، فضایی کاملا مدرن را برای ساختمان ها ایجاد می کنند.

رنگ کاری نرده فلزی

نرده های فلزی یکی از بهترین انواع برای حفاظت ،ایمنی و زیبایی راه پله ها و حیاط می باشد که دارای دوام و مقاومت بالایی در برابر ضربه، لک پذیری و اتش سوزی دارند. همچنین مقاومت بالایی را در برابر رطوبت و زنگ زدگی از خود نشان می دهند و به راحتی قابل شستشو هستند.رنگ های سفید ومشکی پر طرفدارترین نوع رنگ آمیزی نرده فلزی ساختمان ها می باشند.اما بهتر است در هنگام انتخاب ، به سبک خانه و مدرن بودن آن توجه شود و بر همین اساس رنگ مناسب انتخاب شود.


رنگ کاری نرده استیل

از این نرده ها برای مشخص سازی محدوده ی ساختمان در فضای داخلی و بیرونی ساختمان استفاده می شود. برای محافظت بیشتر از این نرده ها می بایست اقدام به رنگ آمیزی نرده استیل شود که زیبایی چند برابر را به دکوراسیون بدهد  وجود یک لایه ی محافظ باعث جلوگیری از زنگ زدگی و اکسید شدن آن می شود. تفاوت قیمت این نرده ها را در میزان وجود نیکل در الیاژ آن مشخص می کند. کمبود نیکل در این آلیاژ موجب زنگ زدگی و خوردگی زودتر می شود که برای جلوگیری از خسارات و جبران این عمل ، مقداری منگنز باید به این ترکیب اضافه شود.

رنگ آمیزی نرده های فرفورژه

هماهنگی و انتخاب نرده راه پله در جذابیت و دکوراسیون ساختمان نقش بسزایی دارند. شکل پذیری اهن باعث به وجود آمدن نرده های فرفوژه در طرح های بسیار متفاوت شده است . این نوع نرده ها با فضاهایی که طراحی سنتی و کلاسیک دارند همخوانی بیشتری داشته چرا که طرح‌های پرجزئیات آن غالباً با فضاهای مدرن و ساده تناسبی ندارد. رنگ آمیزی نرده فرفورژه با توجه به پیچیدگی طرح دشوارتر بوده و در صورت آسیب دیدن نیز تعمیر با هزینه بیشتری صورت می‌گیرد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به