سفید کاران > نصب کاشی و سرامیک در اصفهان
نصب کاشی و سرامیک اصفهان

نصب کاشی و سرامیک در اصفهان

قطعا برای شما پیش آمده که بخواهید نصب کاشی و سرامیک در منزل یا محل کارتان انجام دهید. سرامیک یکی از مصالح پرکاربرد در ساختمان می باشد و به نوعی میتوان گفت یک نوع مصالح ساختمانی همه کاره میتواند باشد که برای بهسازی و زیباتر سازی خانه شما مورد استفاده قرار می گیرد. خوشبختانه نصب کاشی و سرامیک در اصفهان از دیگر خدماتی است که توسط شرکت خدماتی ساختمان سفیدکاران انجام می شود. 
از مزایای نصب کاشی و سرامیک می توان گفت که تعمیر و نگهداری از آنها بسیار آسان است و همچنین یک مانع ضد آب برای دیوارهای حمام شما می باشد. در برابر ساییدگی مقاوم هستند و ویژگی بسیار خوبی که دارد این است که نسبت به نور خورشید حساس نیستند، یعنی با ماندن زیر نور خورشید رنگ آنها نمی رود.دوام و طول عمر بسیار بالا آن دلیلی شده تا نظر مشتریا را به خود جلب کند. اما باید آن را به خوبی و درست نصب کنید و از کاشی کارهای ماهر و مجرب برای این کار استفاده نمایید. 
نکته بعدی پاکیزگی آسان می باشد زیرا آن را به راحتی می توان شست و اگر کثیف شوند نیازی به عوض کردن آنها نیست و شما میتوانید تا سالیان سال آن را تمیز نگه دارید و از زیبایی آن لذت ببرید. توصیه می شود به جای کفپوش یا موکت در خانه خود ، به خصوص افرادی که به گرد و غبار آلرژی دارند یا افرادی که آسم دارند، از کاشی یا سرامیک استفاده کنید.
امروزه با گسترش سلیقه ها و علاقه مندی های مشتریان طراحان مجبور به ساخت انواع و اقسام مدل در صنعت کاشی و و سرامیک شده اند. با وجود این جای نگرانی نیست و شما میتوانید در بین هزاران طرح و مدل زیبا انتخاب خود را انجام دهید تا ظاهری بسیار زیبا و عوام پسند را در منزل خود نصب نمایید.


طرح و مدل کاشی ها بخش جدا نشدنی از دکوراسیون خانه شما می باشد. انتخاب صحیح و دقیق شما در این امر باعث بهسازی و محافظت خانه شما می شود و همچنین بر زیبایی هرچه تمام تر آن کمک می کند و بر ارزش و قیمت منزل شما می افزاید. دقت داشته باشید ابعادی را که برای کاشی و سرامیک منزل خود انتخاب می کنید تاثیر بسیاری بر ظاهر و طرح پایانی شما دارد. مدل و طرح معمولا سلیقه ای است و صاحب خانه باب میل خودش آن را انتخاب می کند که البته در امروزه مردم بیشتر به کاشی ها و سرامیک های با سایز بزرگ گرایش دارند. به هر حال در هنگام نصب برای منزل خود نکات را در نظر داشته باشید که در ادامه به صورت مفصل بیان خواهیم کرد. از جمله این نکات دقت در نصب آن خطوطی که بین کاشی ها و سرامیک وجود دارد در یک راستا باشد تا این ناهماهنگی که به وجود آمده را با یک ترتیب زیبا بسیار زیبا جلوه دهید. و این نکته را در نظر داشته باشید که کاشی و سرامیک های بزرگ یک اتاق کوچک را بزرگ نشان میدهد. بنابر این از مفهوم این جمله میتوانید کوچکی و بزرگی اتاق خود را بزرگ یا کوچک جلوه دهید.

نصب کاشی و سرامیک در اصفهان

نصب کاشی و سرامیک اصفهان

نصب کاشی و سرامیک در اصفهان
نصب کاشی و سرامیک در اصفهان
نصب کاشی و سرامیک در اصفهان

انواع کاشی و سرامیک

امروزه با گسترش سلیقه ها و علاقه مندی های مشتریان طراحان مجبور به ساخت انواع و اقسام مدل در صنعت کاشی و و سرامیک شده اند. با وجود این جای نگرانی نیست و شما میتوانید در بین هزاران طرح و مدل زیبا انتخاب خود را انجام دهید تا ظاهری بسیار زیبا و عوام پسند را در منزل خود نصب نمایید.
* کاشی سرامیک : این مدل مناسب استخر شنا، کفپوش های داخلی، کفپوش های بیرونی، دیوارها و به صورت کلی برای نصب در فضاهای داخلی و خارجی است و از آن استفاده می شود.بیشتر کاشی ها در این دسته بندی قرار میگیرند. این مدل از مخلوطی خاک رس و سایر مواد ساخته می شوند سپس در کوره حرارت داده میشند تا از استحکام کافی برخوردار شوند.
* کاشی های موزاییکی : این مدل را می توان نام همه کاره بودن بر آن بار کرد چراکه با توجه به اشکال، رنگهای مختلف و طرح های گوناگونی که وارد بازار شده است و معمولا به صورت عمده به فروش میرسد. شما با توجه به این هجمه باز و عالی میتوانید در خانه ساختمان و یا محل کار خود از آن استفاده نمایید. با وجود اینکه موزاییک ها یک نوع دیگری ار کاشی ها محسوب می شود اما قابلیت این را دارند که به اتاق شما رنگ و عمق بیشتری دهند.

روش نصب کاشی

برای نصب سرامیک اصفهان حتما از یک نصاب حرفه ای و باتجربه کمک بگیرید اما به طور کلی سه روش برای نصب وجود دارد.
*روش۱:  نصب با استفاده از چسب و رزین : در این روش باید زیرسازی به صورت مناسب انجام پذیرد و محل نصب سالم محکم و بدون چربی و حتی خشک باشد. مرحله دوم اینکه چسب ها را با مایه شیار دار با توجه به میزانی که نیاز دارید پخش کنید و در آخر کاشی یا سرامیک خود را در محل مورد نظر با فشار مناسب به جهت چسندگی کاشی بچسبانید.
*روش۲: نصب با استفاده از اسکوپ : این روش نیازی به ملات و ماله ندارد و کاشی به صورت خشک چسبیده می شود که به وسایلی از جمله دریل، ماتریس، چکش لاستیکی، اسکوپ و... دارد.
*روش۳: نصب به روش خشک و تهویه ای: این روش به دو صورت مرئی و نامرئی صورت میگیرد و شباهت آن با روش دوم اینست که هر دو به صورت خشک چسبیده می شود. در روش مرئی قلاب های نگهدارنده دیده میشند اما در روش نامرئی به جز کاشی و سرامیک چیز دیگیری مشاهده نمی شود.

نکاتی برای نصب کاشی و سرامیک

*  در هنگام نصب از جداکننده ها استفاده کنید. جدا کننده ها تضمین دهنده این هستند که همه قطعات کاشی به صورت ماسوی و منظم در کنار هم قرار گرفته اند.
* دقت داشته باشید هر شش ماه به دوغاب سیلر بزنید.
*همیشه ۱۰درصد بیشتر از مورد مصرفتان مصالح بگیرید چرا که امکان شکسته شدن یا آسیب دیدن برخی از آنها در هنگام جابه جایی و نصب وجود دارد که یک امر کاملا طبیعی است.
* سنگ ها را پیش از ریختن دوغاب محکم کنید.
* ۷۵ درصد کل کار آماده سازی و مقدمات کاشی کاری است پس عجله ای برای آن نداشته باشید و به دقت کار را پیش ببرید.
* قبل از هرکاری کاشی ها را در کنار هم بچینید تا از ترکیب و نظم آن ها مطمئن شوید.
* برای لبه هایی که برش خورده اند از مداد های شمعی استفاده کنید.
* برای سوراخ کردن کاشی و سرامیک از مته الماسی استفاده کنید.
* در ابتدای کار قطعاتی که کامل هستند را بچینید سپس به سراغ قطعاتی که نیاز به برش دارند بروید.
* در گوشه ی کارها از سنگ راهنما استفاده نمایید.

نصب کاشی و سرامیک در اصفهان

قیمت نصب کاشی و سرامیک در اصفهان

از اساسی ترین دغده هایی که برای شما به وجود می آید بحث قیمت نصب سرامیک در اصفهان می باشد. قیمت نصب سرامیک در اصفهان بستگی به عواملی دارد که در ادامه به صورت تیتر وار به آن ها اشاره ای مختصر خواهد شد. اما در نظر داشته باشید هرچه سطح شما بهتر باشد کار راحت تر انجام می پذیرد و در نتیجه قیمت آن کاسته میشود. در مقابل اگر کار شما زیاد باشد و به اصطلاح خورده کاری داشته باشد به قیمت نصب کاشی و سرامیک در اصفهان افزوده خواهد شد. به شما پیشنهاد میکنیم کار های آسان را خودتان انجام دهید تا مجبور نشوید به خاطر کارهای جزئی هزینه ای را پرداخت کنید. بهصورت اجمال و کلی و برای اینکه حدود قیمت نصب را بدانید عرض خواهیم کرد اما نکاتی که عرض کردیم را در نظر داشته باشید تا هزینه شما پایین تر بیاید. کمیت هزینه نصب این مصالح از ۱۷۰۰۰ تومان شروع می شود. قیمت مناسب و متوسط آن ۲۰۰۰۰ تومان می باشد و بیشینه قیمت  ۳۰۰۰۰ تومان است. شما میتوانید تا با در میان گذاشتن با همکاران ما بهترین نصاب را برای شما فرستاده تا یک تجربه ی شیرینی را برای شما به ارمغان بیاوریم. برای درخواست نیروی متخصص این جا را کلیک کنید.


نصب کاشی و سرامیک در اصفهان

چه عواملی بر قیمت نصب کاشی و سرامیک در اصفهان تاثیرگذار است؟

۱. نوع سرامیک یا کاشی مورد نظر                                       ۲. عایق کاری کاشی و سرامیک
۳. توصیه های متخصص نصب کننده                                  ۴. ابعاد کاشی و سرامیک
۵. کارهای تعمیراتی از قبیل خرده کاری ها                            ۶. زیرسازی مکان
۷. متراژ کار که بر اساس متر مربع می باشد                           ۸. مکان و محل نصب کاشی و سرامیک

نصب کاشی و سرامیک در اصفهان
تمامی حقوق این سایت متعلق به