سفید کاران > سیمان کاری در اصفهان

سیمانکاری ساختمان - سیمان کاری اصفهان

سیمان کاری در اصفهان یکی از مراحل مهم در فعالیت های نازک کاری خدمات ساختمانی می باشد که در بنایی و نمای ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند و در بعضی از ساختمان ها که امکان نصب داربست برای نماکاری وجود ندارد از آن برای ایجاد نمای ساختمان استقاده می کنند.
سیمان به علت مقاوم بودن در همه ی شرایط آب و هوایی و هزینه ی مناسب تر آن نسبت به مصالح دیگر مانند آجر، سنگ و شیشه ، کاربردهای مختلفی در عملیات های عمرانی و ساختمانی و بیشترین استفاده را در آستر سازی و نمای رویه ساختمان دارد. انواع سیمان عبارتند از پرتلند ، سفید، پوزولانی و رنگی .  سیمان کاری دیوار ساختمان ، طرح چوب ، سیمان کاری کف حیاط ، نمای رومی ، نمای شسته ، نمای سیمانی چکشی , سیمان کاری حیاط و … همگی با این مصالح اجرا می شوند و دلیل استفاده از این نام ها ، با توجه به روش اجرای طرح نما و مصالح استفاده شده، می باشد.  از دیگر فعالیت های این شرکت می توان به رنگ آمیزی ساختمان ؛گچ کاری و اجرای گچ بری و... اشاره نمود

سفید کاران

سیمان کاری در اصفهان و انواع آن :

سیمان ها با توجه به نوع پروژه ، مرحله اجرایی پروژه ، سطوح آماده شده برای سیمان کشی و روش های ساخت ملات با یکدیگر متفاوت هستند . به همین دلیل به دسته های متفاوت تقسیم می شوند که عبارتند از:
۱. شیب بندی و سیمان کاری کف
۲. سیمان کاری دیوار ساختمان و نما با سیمان سیاه
۳. سیمانکاری ساختمان با سیمان تگری
۴. سیمانکاری با سیمان سفید
۵. سیمانکاری نمای شسته
۶. بند کشی با سیمان
۷. بتون ریزی فونداسیون

مزیت سیمانکاری ساختمان :
اندودهای سیمانی خارج از ساختمان بدلیل مقاومت مناسب آن در برابر عوامل جوی و رطوبت و همچنین قیمت کمتر آن نسبت به مصالح دیگر جهت پوشش دیوارهای بیرونی، جزء روشهای پر طرفدار اجرای نمای ساختمان می باشد.

مزیت سیمانکاری ساختمان

سیمان کاری کف و سیمان کاری کف حیاط

سیمان کاری کف برای ایجاد سطح صاف و هموار انجام می شود و گاهی برای نصب مصالح بعدی در کف حیاط ، راه پله ، پشت بام ، حیاط ، پارکینگ و ... به کار برده می شود. با استفاده از آن طرح چوب و سنگ نمایی زیبا و مدرن ایجاد میکند که کاربردهای زیادی دارد . به طور مثال طرح چوب در ویلا سازی ومحوطه سازی باغ ها و باغچه ها و ... به صورت کف سازی کاربرد دارد همچنین جهت ساخت اجسام مختلف و… در ساخت پارکها ، تالارها و رستوران های سنتی کاربرد فراوانی دارد.

سفید کاران

سیمان کاری دیوار ساختمان و سیمان کاری نما

سیمانکاری هم در فضای داخلی و هم در فضای خارجی ساختمان ، قابل اجرا شدن هستند. سیمان کاری نما در حالتی که زیر ساز سنگ و یا سایر مواد باشد به کار برده می شود که از نظر عایق بندی، رطوبت گیری و قیرگونی از اهمیت بالای برخوردار می باشد. این روش می تواند در دو طرح چوب و سنگی باشد که با رنگ کاری بر روی نما، ایجاد می شود.
سیمانکاری دیوار در فضاهای داخلی شامل انباری ، پاسیو و ...که نیاز به صرف هزینه ی کمتری دارد به کار برده می شود.
نکاتی در خصوص سیمانکاری دیوار

برای اینکار ابتدا باید زیر کار با سیمان معمولی و ماسه پوشاند که به این عملیات آستر می گویند. و قبل از فعالیت آستری باید تمام سطوح دیوار شمشه گیری شود سپس آنها با ملات ماسه پوشانده شود. در طول مدت زمان کار و بعد از این فعالی باید روزی ۳ الی ۴ بار دیوار با اب مرطوب شود در غیر این صورت سیمان پودر شده و با کوچکترین ضربه و تماسی فرو میریزد.

سفید کاران

قیمت سیمانکاری اصفهان

سیمان یکی از قدیمی ترین مصالح ساختمانی می باشد که بسیاری از خدمات ساختمانی نیاز به زیرسازی با بتون و یا سیمان را دارند که با گذر زمان و در طول سالیان سال ، کیفیت آن بهبود یافته است. سیمان کاری در دو دسته کف و دیوار و با کیفیت ها و سطوح مختلفی انجام می‌شود که تاثیر مستقیم بر برآورد هزینه آن دارد.
چه عواملی بر قیمت سیمانکاری اصفهان موثر هستند؟
عوامل مختلفی مانند نوع پروژه ، محل پروژه ، شهر ، تجربه ، ابعاد و مساحت پروژه ، مواد به کار رفته در آن و ... به صورت مستقیم در هزینه ی آن موثر می باشند. 
تیم پشتیبانی ما به صورت شبانه روزی در تلاش است تا خدمت خود را در این زمینه ، با هدف بهبود کیفیت به شما عزیزان ارائه دهد و رضایت شما را به صورت کامل جلب نماید. برای دریافت نیرو و جهت اطلاع از هزینه و قیمت سیمانکاری اصفهان با کارشناسان خبره و با تجربه ما ، از طریق شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و اطلاعات کامل را دریافت کنید. 


مهارت ها و ویژگی های شخصیتی سیمانکار

اینکار از حساسیت بالا ، ظرافت و دقت خاصی برخورد دار است بناباین یک سیمانکار با تجربه و کار بلد علاوه بر رعایت اصول ، باید نحوه ی پیشگیری از حوادث طبیعی و غیر طبیعی ، قوانین کاری ، بیمه و کمک های اولیه را بداند. همچنین خواندن نقشه های ساختمانی، آستر کاری ، توانایی کار در ارتفاع ، انبار کردن مصالح و تشخیص خرابی از دیگرمهارت های او می باشد.  همچنین باید از شرایط جسمانی سالم در دست ها ، بینایی خوب و شرایط روحی کاملا مناسب برخوردار باشد.

سفید کاران